Kadra

Magdalena Piotrowska

Właścicielka placówki
Marzyła by stworzyć taki żłobek, w którym dzieci będą czuły sie jak we własnym domu. Dzięki niej powstało miejsce przyjazne dzieciom, pełne ciepła radości oraz bezpieczeństwa. Priorytetem dla niej jest aktywizowanie maluchów i zapewnienie odpowiednich warunków rozwojowych, nie zapominając o dobrej zabawie.
Jej motto brzmi:
“Poświęcaj tyle czasu na siebie, byś nie miał go na krytykę innych”

Aleksandra Dziewór

Dyrektorka placówki
Kształciła się w dziedzinie pracy z dziećmi w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym. Dlaniej istotne jest, aby w trakcie pobytu w żłobku dzieciom nie znikał uśmiech z twarzy. Zabawy prowadzi tak, by sprzyjały rozwojowi..
Jest osobą pełną energii. Z nią dzieci się nie nudzą. Kreatywna, pełna zapału do pracy, ma głowę pełną pomysłów.
Myśl przewodnia to:
“Uczy się nie dla szkoły, lecz dla życia”

Zuzanna Ostrowska

Opiekunka
Posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne. Podczas prowadzonych przez nią zajęć, dzieci czują się ważne oraz bezpieczne. Uwielbia dzieci za ich szczerość, spontaniczność i radość z życia. Buduje szczere relacje z podopiecznymi i ich rodzicami. Kieruje się myślą Janusza Korczaka:
“Kochaj i dawaj przykład”

Monika Jarosińska

Opiekunka dziecięca
Z wykształcenia jest opiekunka dziecięca, z podstawami z pielęgniarstwa pierwszej pomocy. Od zawsze wykazywała się empatią i troską o dzieci, co zmotywowało ją do pracy z najmłodszymi.
Jej motto brzmi:
Śmiech to zdrowie”

Karolina Sobieszczyk

Na co dzień jest osobą cierpliwą i miłą. W pracy z dziećmi stara się dać z siebie jak najwięcej ciepła. Praca z dziećmi jest dla niej wielkim wyzwaniem, które daje jej nowe doświadczenie.
Jej motto brzmi:
” Nie bój się nowych wyzwań”